Znajdź najlepszy kredyt dla siebie!

Twoje kryteria wyboru: oprocentowanie: dowolne, kwota: 10 000 PLN, waluta: PLN, okres: 3 miesiące
PLUS BANK
Ocena Klientów: ++++++
Przejdź dalej
Szczegóły produktu Komentarze
Oprocentowanie: 1  %

Podane oprocentowanie przedstawione zostało w ujęciu rocznym. Kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu deponowania.

 
Odsetki przed podatkiem: 25.00  PLN  
Podatek od odsetek: 4.75  PLN  
Odsetki po podatku: 20.25  PLN  
Informacje dodatkowe
 • Depozyty gwarantowane w 100% przez bankowy Fundusz Gwarancyjny do kwoty stanowiącej równowartość w złotych 100 000 EUR
  Minimalna kwota lokaty wynosi 1 000 zł
  Brak ograniczeń w maksymalnej kwocie lokaty
  Po zakończeniu lokaty środki przelewane są automatycznie na rachunek, z którego nastąpił wpływ na lokatę internetową
  Wypłata środków z lokaty internetowej, której okres deponowania wynosi:
  a) do 3 miesięcy włącznie powoduje całkowitą utratę naliczonych odsetek,
  b) powyżej 3 miesięcy, dokonywana:
  przed upływem 3 miesięcy liczonych od dnia założenia/odnowienia lokaty - powoduje całkowitą utratę naliczonych odsetek,
  po upływie 3 miesięcy liczonych od dnia założenia/odnowienia lokaty - powoduje wypłatę odsetek w wysokości obliczonej według najniższej stopy procentowej obowiązującej w Banku dla rachunków oszczędnościowych a'vista w złotych.
Przejdź dalej
Informacje wygenerowane przez porównywarke finansowa nie stanowia oferty zawarcia umowy kredytu lub pozyczki. Spólka nie wyklucza mozliwosci wystepowania w ofercie produktowej poszczególnych banków innych niz uwzglednione w porównywarce finansowej warunków, w tym bardziej preferencyjnych.

Porównywarka finansowa i kalkulator zdolności kredytowej zawarte na portalu finansowym powstały w oparciu o najwyższe standardy jakości. Nie wykluczamy jednak istnienia niezgodności w zakresie prezentowanych ofert: rodzina na swoim, kredyty hipoteczne, kredyty samochodowe, lokaty bankowe, kredyty konsolidacyjne, fundusze inwestycyjne, karty kredytowe, OFE, kredyty gotówkowe. Każdy produkt, a więc: kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy, kredyt samochodowy, lokata bankowa, karta kredytowa, kredyt konsolidacyjny, OFE, fundusz inwestycyjny jest na bieżąco aktualizowany. W razie jednak jakichkolwiek wątpliwości w tym zakresie prosimy o kontakt mailowy pod adresem: klienci@comperia.pl.