Znajdź najlepszy kredyt dla siebie!

Twoje kryteria wyboru: oprocentowanie: dowolne, kwota: 10 000 PLN, waluta: PLN, okres: 3 miesiące
Alior Bank
Ocena Klientów: ++++--
Przejdź dalej
Szczegóły produktu Komentarze
Oprocentowanie: 0.4  %

Podane oprocentowanie przedstawione jest w ujęciu rocznym.

Oprocentowanie w wysokości 0,40%dostępne jest wyłącznie dla lokat otwieranych w oddziałach własnych Alior Banku. Warunkiem skorzystania z oferty jest wypełnienieprzez klienta w oddziale, kwestionariusza inwestycyjnego służącego dookreśleniagrup docelowych dla poszczególnych instrumentów finansowych oraz określeniaczy klient należy do danej grupy docelowej, zgodnie z zasadami MIFID II. Oferta dotyczy wyłącznie klientów, którzy dotychczas nie posiadali wypełnionegoww. kwestionariuszainwestycyjnegolub był on wypełniony powyżej 12 miesięcy wstecz liczonych od dnia otwarcia lokaty.W okresie obowiązywania niniejszejpromocji klient może otworzyć wyłącznie jedną taką lokatę na maksymalną kwotę 50 000 PLNlub 200000 PLN w przypadku posiadaczy rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w wersji Konto Elitarne

 
Odsetki przed podatkiem: 10.00  PLN  
Podatek od odsetek: 1.90  PLN  
Odsetki po podatku: 8.10  PLN  
Informacje dodatkowe
  • Przedterminowe zerwanie lokaty wiąże się z całkowitą utratą odsetek
    Minimalna kwota lokaty: 1000 zł
    Oprocentowanie stałe
Przejdź dalej
Informacje wygenerowane przez porównywarke finansowa nie stanowia oferty zawarcia umowy kredytu lub pozyczki. Spólka nie wyklucza mozliwosci wystepowania w ofercie produktowej poszczególnych banków innych niz uwzglednione w porównywarce finansowej warunków, w tym bardziej preferencyjnych.

Porównywarka finansowa i kalkulator zdolności kredytowej zawarte na portalu finansowym powstały w oparciu o najwyższe standardy jakości. Nie wykluczamy jednak istnienia niezgodności w zakresie prezentowanych ofert: rodzina na swoim, kredyty hipoteczne, kredyty samochodowe, lokaty bankowe, kredyty konsolidacyjne, fundusze inwestycyjne, karty kredytowe, OFE, kredyty gotówkowe. Każdy produkt, a więc: kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy, kredyt samochodowy, lokata bankowa, karta kredytowa, kredyt konsolidacyjny, OFE, fundusz inwestycyjny jest na bieżąco aktualizowany. W razie jednak jakichkolwiek wątpliwości w tym zakresie prosimy o kontakt mailowy pod adresem: klienci@comperia.pl.