Znajdź najlepszy kredyt dla siebie!

Twoje kryteria wyboru: oprocentowanie: dowolne, kwota: 10 000 PLN, waluta: PLN, okres: 3 miesiące
VeloBank
Ocena Klientów: ------
Przejdź dalej
Szczegóły produktu Komentarze
Oprocentowanie: 5.5  %

Podane oprocentowanie przedstawione jest w ujęciu rocznym.

 
Odsetki przed podatkiem: 137.50  PLN  
Podatek od odsetek: 26.13  PLN  
Odsetki po podatku: 111.37  PLN  
Informacje dodatkowe
  • Oferta na nowe środki
    Możesz założyć z Nowych Środków lokatę do 150 000 zł z oprocentowaniem promocyjnym
    Minimalna kwota lokaty z oprocentowaniem promocyjnym 5 000 zł (w placówkach), 1 000 zł (w bankowości internetowej, mobilnej, przez infolinię lub stronę internetową banku)
    Nowe Środki to nadwyżka środków pieniężnych ulokowanych przez ciebie w dniu wpływu środków na lokatę, w stosunku do stanu środków pieniężnych na koniec 6.09.2023 r.
    Aby skorzystać z promocji, wyraź zgody marketingowe.
Przejdź dalej
Informacje wygenerowane przez porównywarke finansowa nie stanowia oferty zawarcia umowy kredytu lub pozyczki. Spólka nie wyklucza mozliwosci wystepowania w ofercie produktowej poszczególnych banków innych niz uwzglednione w porównywarce finansowej warunków, w tym bardziej preferencyjnych.

Porównywarka finansowa i kalkulator zdolności kredytowej zawarte na portalu finansowym powstały w oparciu o najwyższe standardy jakości. Nie wykluczamy jednak istnienia niezgodności w zakresie prezentowanych ofert: rodzina na swoim, kredyty hipoteczne, kredyty samochodowe, lokaty bankowe, kredyty konsolidacyjne, fundusze inwestycyjne, karty kredytowe, OFE, kredyty gotówkowe. Każdy produkt, a więc: kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy, kredyt samochodowy, lokata bankowa, karta kredytowa, kredyt konsolidacyjny, OFE, fundusz inwestycyjny jest na bieżąco aktualizowany. W razie jednak jakichkolwiek wątpliwości w tym zakresie prosimy o kontakt mailowy pod adresem: klienci@comperia.pl.