Znajdź najlepszy kredyt dla siebie!

Twoje kryteria wyboru: oprocentowanie: dowolne, kwota: 10 000 PLN, waluta: PLN, okres: 3 miesiące
IdeaBank
Ocena Klientów: ------
Przejdź dalej
Szczegóły produktu Komentarze
Oprocentowanie: 1.5  %

Podane oprocentowanie przedstawione jest w ujęciu rocznym.

 
Odsetki przed podatkiem: 37.50  PLN  
Podatek od odsetek: 7.13  PLN  
Odsetki po podatku: 30.37  PLN  
Informacje dodatkowe
  • Oprocentowanie stałe
    Minimalna kwota lokaty wynosi 1 PLN
    Maksymalna kwota lokaty wynosi 1 000 000 PLN
    Lokata jest automatycznie odnawiana na taki sam okres, na warunkach przewidzianych dla Lokaty Standardowej, zgodnie z warunkami obowiązującymi w dniu odnowienia lokaty
    Przedterminowe zerwanie lokaty wiąże się z całkowitą utratą zgromadzonych odsetek
Przejdź dalej
Informacje wygenerowane przez porównywarke finansowa nie stanowia oferty zawarcia umowy kredytu lub pozyczki. Spólka nie wyklucza mozliwosci wystepowania w ofercie produktowej poszczególnych banków innych niz uwzglednione w porównywarce finansowej warunków, w tym bardziej preferencyjnych.

Porównywarka finansowa i kalkulator zdolności kredytowej zawarte na portalu finansowym powstały w oparciu o najwyższe standardy jakości. Nie wykluczamy jednak istnienia niezgodności w zakresie prezentowanych ofert: rodzina na swoim, kredyty hipoteczne, kredyty samochodowe, lokaty bankowe, kredyty konsolidacyjne, fundusze inwestycyjne, karty kredytowe, OFE, kredyty gotówkowe. Każdy produkt, a więc: kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy, kredyt samochodowy, lokata bankowa, karta kredytowa, kredyt konsolidacyjny, OFE, fundusz inwestycyjny jest na bieżąco aktualizowany. W razie jednak jakichkolwiek wątpliwości w tym zakresie prosimy o kontakt mailowy pod adresem: klienci@comperia.pl.