Znajdź najlepszy kredyt dla siebie!

Twoje kryteria wyboru: oprocentowanie: dowolne, kwota: 10 000 PLN, waluta: PLN, okres: 3 miesiące
Millennium
Ocena Klientów: ------
Przejdź dalej
Szczegóły produktu Komentarze
Oprocentowanie: 2.5  %

Podane oprocentowanie zostało przedstawione w ujęciu rocznym.

Wskazane oprocentowanie dotyczy lokat otwartych w ramach funkcjonalności "Rozszerzona rzeczywistość", oprocentowanie lokat otwieranych w standardowy sposób w aplikacji mobilnej jest niższe od prezentowanego o 0,25 p.p.

 
Odsetki przed podatkiem: 62.50  PLN  
Podatek od odsetek: 11.88  PLN  
Odsetki po podatku: 50.62  PLN  
Informacje dodatkowe
  • Lokata na kwotę od 500 zł do 10 000 zł
    Oprocentowanie stałe
    Lokata jednorazowa, dostępna wyłącznie w Aplikacji Mobilnej w ramach funkcjonalności "rozszerzona rzeczywistość"
    Wcześniejsze zerwanie lokaty skutkuje całkowitą utratą odsetek
Przejdź dalej
Informacje wygenerowane przez porównywarke finansowa nie stanowia oferty zawarcia umowy kredytu lub pozyczki. Spólka nie wyklucza mozliwosci wystepowania w ofercie produktowej poszczególnych banków innych niz uwzglednione w porównywarce finansowej warunków, w tym bardziej preferencyjnych.

Porównywarka finansowa i kalkulator zdolności kredytowej zawarte na portalu finansowym powstały w oparciu o najwyższe standardy jakości. Nie wykluczamy jednak istnienia niezgodności w zakresie prezentowanych ofert: rodzina na swoim, kredyty hipoteczne, kredyty samochodowe, lokaty bankowe, kredyty konsolidacyjne, fundusze inwestycyjne, karty kredytowe, OFE, kredyty gotówkowe. Każdy produkt, a więc: kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy, kredyt samochodowy, lokata bankowa, karta kredytowa, kredyt konsolidacyjny, OFE, fundusz inwestycyjny jest na bieżąco aktualizowany. W razie jednak jakichkolwiek wątpliwości w tym zakresie prosimy o kontakt mailowy pod adresem: klienci@comperia.pl.