Znajdź najlepszy kredyt dla siebie!

Twoje kryteria wyboru: oprocentowanie: dowolne, kwota: 10 000 PLN, waluta: PLN, okres: 3 miesiące
PLUS BANK
Ocena Klientów: ------
Przejdź dalej
Szczegóły produktu Komentarze
Oprocentowanie: 1.2  %

Podane oprocentowanie przedstawione zostało w ujęciu rocznym. Kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu deponowania.

 
Odsetki przed podatkiem: 30.01  PLN  
Podatek od odsetek: 5.71  PLN  
Odsetki po podatku: 24.30  PLN  
Informacje dodatkowe
  • Depozyty gwarantowane w 100% przez bankowy Fundusz Gwarancyjny do kwoty stanowiącej równowartość w złotych 100 000 EUR

    Minimalna kwota lokaty wynosi 1 000 zł

    Brak ograniczeń w maksymalnej kwocie lokaty

    Po upływie okresu deponowania, bez dodatkowej dyspozycji Posiadacza rachunku, następuje automatyczne odnowienie lokaty na kolejny, taki sam okres deponowania na warunkach obowiązujących w Banku w dniu odnowienia lokaty.

    Zerwanie lokaty przed terminem powoduje całkowitą utratę odsetek.
Przejdź dalej
Informacje wygenerowane przez porównywarke finansowa nie stanowia oferty zawarcia umowy kredytu lub pozyczki. Spólka nie wyklucza mozliwosci wystepowania w ofercie produktowej poszczególnych banków innych niz uwzglednione w porównywarce finansowej warunków, w tym bardziej preferencyjnych.

Porównywarka finansowa i kalkulator zdolności kredytowej zawarte na portalu finansowym powstały w oparciu o najwyższe standardy jakości. Nie wykluczamy jednak istnienia niezgodności w zakresie prezentowanych ofert: rodzina na swoim, kredyty hipoteczne, kredyty samochodowe, lokaty bankowe, kredyty konsolidacyjne, fundusze inwestycyjne, karty kredytowe, OFE, kredyty gotówkowe. Każdy produkt, a więc: kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy, kredyt samochodowy, lokata bankowa, karta kredytowa, kredyt konsolidacyjny, OFE, fundusz inwestycyjny jest na bieżąco aktualizowany. W razie jednak jakichkolwiek wątpliwości w tym zakresie prosimy o kontakt mailowy pod adresem: klienci@comperia.pl.