Znajdź najlepszy kredyt dla siebie!

Twoje kryteria wyboru: oprocentowanie: dowolne, kwota: 10 000 PLN, waluta: PLN, okres: 3 miesiące
Getin Noble Bank
Ocena Klientów: ------
Przejdź dalej
Szczegóły produktu Komentarze
Oprocentowanie: 3  %

Podane oprocentowanie przedstawione zostało w ujęciu rocznym

 
Odsetki przed podatkiem: 75.00  PLN  
Podatek od odsetek: 14.25  PLN  
Odsetki po podatku: 60.75  PLN  
Informacje dodatkowe
  • Oprocentowanie stałe
    Lokata jest automatycznie zakładana jako lokata odnawialna w przypadku klientów, którzy nie posiadają konta osobistego lub oszczędnościowego w Getin Banku, lub nieodnawialna dla pozostałych klientów
    Odnowienie lokaty odbywa się na warunkach lokaty standardowej, obowiązujących w dniu odnowienia
    Lokatę można założyć tylko raz (przez aplikację Getin Mobile)
Przejdź dalej
Informacje wygenerowane przez porównywarke finansowa nie stanowia oferty zawarcia umowy kredytu lub pozyczki. Spólka nie wyklucza mozliwosci wystepowania w ofercie produktowej poszczególnych banków innych niz uwzglednione w porównywarce finansowej warunków, w tym bardziej preferencyjnych.

Porównywarka finansowa i kalkulator zdolności kredytowej zawarte na portalu finansowym powstały w oparciu o najwyższe standardy jakości. Nie wykluczamy jednak istnienia niezgodności w zakresie prezentowanych ofert: rodzina na swoim, kredyty hipoteczne, kredyty samochodowe, lokaty bankowe, kredyty konsolidacyjne, fundusze inwestycyjne, karty kredytowe, OFE, kredyty gotówkowe. Każdy produkt, a więc: kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy, kredyt samochodowy, lokata bankowa, karta kredytowa, kredyt konsolidacyjny, OFE, fundusz inwestycyjny jest na bieżąco aktualizowany. W razie jednak jakichkolwiek wątpliwości w tym zakresie prosimy o kontakt mailowy pod adresem: klienci@comperia.pl.