Znajdź najlepszy kredyt dla siebie!

Twoje kryteria wyboru: kwota: 10 000 PLN, waluta: PLN, okres: 36 miesięcy
Alior Bank
Ocena Klientów: ------
Przejdź dalej
Koszt miesięczny obsługi kredytu Komentarze
Wysokość raty 322.20  PLN
Oprocentowanie nominalne 9.90  %
Oprocentowanie rzeczywiste 10.36  %
Prowizja 0.00  %
Opłata administracyjna 0.00  %
Ubezpieczenie kredytu 0.000  %

Powyżej kwoty 70 tys. brutto wymagane jest zabezpieczenie w postaci cesji z umowy ubezpieczenia od utraty pracy i NNW. Dla ubezpieczenia od utraty pracy i NNW: 0,15031%x kwotaxokres,okres= dla pożyczek z okresem trwania pożyczki nie przekraczającym 59 m-cy okres ubezpeiczenia równa się okresowi pożyczki, a dla pożyczek z okresem trwania pożyczki równym lub większym 60 m-cy ubezpieczenie jest na 60 m-cy.

Opłata za wcześniejszą spłatę 0.00 %

W przypadku kredytu do 255 550 PLN brak opłat za wcześniejszą spłatę
(ustawa o kredycie konsumenckim).

Informacje dodatkowe
  • Brak dodatkowych informacji
Przejdź dalej
Informacje wygenerowane przez porównywarke finansowa nie stanowia oferty zawarcia umowy kredytu lub pozyczki. Spólka nie wyklucza mozliwosci wystepowania w ofercie produktowej poszczególnych banków innych niz uwzglednione w porównywarce finansowej warunków, w tym bardziej preferencyjnych.

Porównywarka finansowa i kalkulator zdolności kredytowej zawarte na portalu finansowym powstały w oparciu o najwyższe standardy jakości. Nie wykluczamy jednak istnienia niezgodności w zakresie prezentowanych ofert: rodzina na swoim, kredyty hipoteczne, kredyty samochodowe, lokaty bankowe, kredyty konsolidacyjne, fundusze inwestycyjne, karty kredytowe, OFE, kredyty gotówkowe. Każdy produkt, a więc: kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy, kredyt samochodowy, lokata bankowa, karta kredytowa, kredyt konsolidacyjny, OFE, fundusz inwestycyjny jest na bieżąco aktualizowany. W razie jednak jakichkolwiek wątpliwości w tym zakresie prosimy o kontakt mailowy pod adresem: klienci@comperia.pl.