Znajdź najlepszy kredyt dla siebie!

Twoje kryteria wyboru: kwota: 10 000 PLN, waluta: PLN, okres: 36 miesięcy
Bank Millennium
Ocena Klientów: ------
Przejdź dalej
Koszt miesięczny obsługi kredytu Komentarze
Wysokość raty 360.67  PLN
Oprocentowanie nominalne 10.38  %
Oprocentowanie rzeczywiste 19.36  %
Prowizja 0.00  %

od 0% - prowizja w wysokości 0% jest naliczana wyłącznie od kwoty przeznaczonej na konsolidację produktów kredytowych spoza Banku Millennium.

Prowizja od kwoty dodatkowych środków oraz od kwoty pożyczki przeznaczonej na konsolidację produktów kredytowych w Banku
Millennium (konsolidacja wewnętrzna) jest pobierana jak dla Pożyczki Gotówkowej.
Pożyczka Konsolidacyjna jest pożyczką, której część albo całość udzielonej kwoty przeznaczona jest na konsolidację produktów
kredytowych spoza Banku Millennium.

Opłata administracyjna 0.00  %
Ubezpieczenie kredytu 0.310  %

Ubezpieczenie opcjonalne: 0,31%

Opłata za wcześniejszą spłatę 0.00 %

W przypadku kredytu do 255 550 PLN brak opłat za wcześniejszą spłatę
(ustawa o kredycie konsumenckim)

Informacje dodatkowe
  • Brak dodatkowych informacji
Przejdź dalej
Informacje wygenerowane przez porównywarke finansowa nie stanowia oferty zawarcia umowy kredytu lub pozyczki. Spólka nie wyklucza mozliwosci wystepowania w ofercie produktowej poszczególnych banków innych niz uwzglednione w porównywarce finansowej warunków, w tym bardziej preferencyjnych.

Porównywarka finansowa i kalkulator zdolności kredytowej zawarte na portalu finansowym powstały w oparciu o najwyższe standardy jakości. Nie wykluczamy jednak istnienia niezgodności w zakresie prezentowanych ofert: rodzina na swoim, kredyty hipoteczne, kredyty samochodowe, lokaty bankowe, kredyty konsolidacyjne, fundusze inwestycyjne, karty kredytowe, OFE, kredyty gotówkowe. Każdy produkt, a więc: kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy, kredyt samochodowy, lokata bankowa, karta kredytowa, kredyt konsolidacyjny, OFE, fundusz inwestycyjny jest na bieżąco aktualizowany. W razie jednak jakichkolwiek wątpliwości w tym zakresie prosimy o kontakt mailowy pod adresem: klienci@comperia.pl.