Znajdź najlepszy kredyt dla siebie!

Twoje kryteria wyboru: kwota: 10 000 PLN, waluta: PLN, okres: 36 miesięcy
BNP Paribas
Ocena Klientów: ------
Przejdź dalej
Koszt miesięczny obsługi kredytu Komentarze
Wysokość raty 353.04  PLN
Oprocentowanie nominalne 7.20  %
Oprocentowanie rzeczywiste 17.57  %
Prowizja 5.00  %

Prowizja za udzielenie kredytu wynosi 5% w przypadku skorzystania z kredytu z ubezpieczeniem stanowiącym obligatoryjne zabezpieczenie spłaty kredytu.

Opłata administracyjna 0.00  %
Ubezpieczenie kredytu 0.250  %

Ubezpieczenie obowiązkowe:

- 0,250% - ubezpieczenie jednorazowe

- 0,400% - ubezpieczenie jednorazowe


Do wyliczeń przyjęto najniższą wartość

Opłata za wcześniejszą spłatę 0.00 %

W przypadku kredytu do 255 550 PLN brak opłat za wcześniejszą spłatę
(ustawa o kredycie konsumenckim)

Informacje dodatkowe
  • Brak dodatkowych informacji
Przejdź dalej
Informacje wygenerowane przez porównywarke finansowa nie stanowia oferty zawarcia umowy kredytu lub pozyczki. Spólka nie wyklucza mozliwosci wystepowania w ofercie produktowej poszczególnych banków innych niz uwzglednione w porównywarce finansowej warunków, w tym bardziej preferencyjnych.

Porównywarka finansowa i kalkulator zdolności kredytowej zawarte na portalu finansowym powstały w oparciu o najwyższe standardy jakości. Nie wykluczamy jednak istnienia niezgodności w zakresie prezentowanych ofert: rodzina na swoim, kredyty hipoteczne, kredyty samochodowe, lokaty bankowe, kredyty konsolidacyjne, fundusze inwestycyjne, karty kredytowe, OFE, kredyty gotówkowe. Każdy produkt, a więc: kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy, kredyt samochodowy, lokata bankowa, karta kredytowa, kredyt konsolidacyjny, OFE, fundusz inwestycyjny jest na bieżąco aktualizowany. W razie jednak jakichkolwiek wątpliwości w tym zakresie prosimy o kontakt mailowy pod adresem: klienci@comperia.pl.