Znajdź najlepszy kredyt dla siebie!

Twoje kryteria wyboru: kwota: 10 000 PLN, waluta: PLN, okres: 36 miesięcy
Bank BGŻ BNP Paribas S.A (dawny BNP Paribas)
Ocena Klientów: ------
Koszt miesięczny obsługi kredytu Komentarze
Wysokość raty 365.55  PLN

Podana rata została skalkulowana dla pożądanej wysokości kredytu i podanej nominalnej stawki oprocentowania, z uwzględnieniem kosztów prowizji i bez uwzględnienia kosztów ubezpieczenia.


Do wysokości każdej miesięcznej raty wyliczonej dla zadanych parametrów, należy doliczyć koszt ubezpieczenia w wysokości 1,99% wg wzoru: rata kredytu x 1,99% x liczba miesięcy.
Oprocentowanie kredytu jest zmienne. Bank zastrzega sobie prawo do zmiany warunków oferty w zależności od indywidualnej oceny klienta.

Oprocentowanie nominalne 15.99  %
Oprocentowanie rzeczywiste 20.51  %
Prowizja 3.99  %

Bank pobierze prowizję w wysokości 3,99% od klientów, którzy skorzystają z oferty w wariancie bez pakietu.

Opłata administracyjna 0.00  %
Ubezpieczenie kredytu 0.000  %

Koszt ubezpieczenia to od 1,99% do 5,99%.
Ubezpieczenie doliczane jest miesięcznie do raty kredytowej.

Opłata za wcześniejszą spłatę 0.00 %

W przypadku kredytu do 255 550 PLN brak opłat za wcześniejszą spłatę
(ustawa o kredycie konsumenckim).

Informacje dodatkowe
  • Wyższe oprocentowanie dla klientów nieposiadających konta
  • Możliwość dostosowania wysokości rat do indywidualnych potrzeb
  • Spłata kredytu w ratach równych
Informacje wygenerowane przez porównywarke finansowa nie stanowia oferty zawarcia umowy kredytu lub pozyczki. Spólka nie wyklucza mozliwosci wystepowania w ofercie produktowej poszczególnych banków innych niz uwzglednione w porównywarce finansowej warunków, w tym bardziej preferencyjnych.

Porównywarka finansowa i kalkulator zdolności kredytowej zawarte na portalu finansowym powstały w oparciu o najwyższe standardy jakości. Nie wykluczamy jednak istnienia niezgodności w zakresie prezentowanych ofert: rodzina na swoim, kredyty hipoteczne, kredyty samochodowe, lokaty bankowe, kredyty konsolidacyjne, fundusze inwestycyjne, karty kredytowe, OFE, kredyty gotówkowe. Każdy produkt, a więc: kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy, kredyt samochodowy, lokata bankowa, karta kredytowa, kredyt konsolidacyjny, OFE, fundusz inwestycyjny jest na bieżąco aktualizowany. W razie jednak jakichkolwiek wątpliwości w tym zakresie prosimy o kontakt mailowy pod adresem: klienci@comperia.pl.